Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

(EN)LIGHTENING_projekt Jóga pro dobrou věc: lekce pro děti se SMA

21.4.2017 @ 15:45 - 16:45

Ráda bych Vás pozvala na lekci v rámci projektu Jóga pro dobrou věc.

Tentokrát proběhne formou lekce se symbolickým názvem (EN)LIGHTENING, jejíž výtežek poputuje na konto organizace Splněná přání, podporující děti trpící nevyléčitelnou genetickou chorobou SMA.

Při tomto onemocnění dochází k postupné degeneraci motoneuronů, které jsou zodpovědné za ovládání kosterního svalstva. Dětem tak postupně svaly ochabují a ztrácí schopnost se pohybovat, polykat a dýchat. Tyto děti i přes svůj obrovský handicap jsou velice bystré a zvídavé. Rády objevují svět stejně jako jejich zdraví vrstevníci. Malé děti s nejtěžší formou SMA si rády hrají se světelnými objekty, které stimulují jejich pozornost.

Více o nadaci, jejich transparentním účtu i přání konkrétních dětí, se můžete dočíst zde: http://www.kouzelnaprani.cz/products/kouzene-lampy-a-svetelka-pro-deti-s-nejtezsi-formou-sma/

Vybraná částka poputuje na transparentní účet nadace ve 100% výši, je možné přispět jakoukoliv částkou v hotovosti na místě anebo převodem (účet: 2601149803/2010), s poznámkou „Jóga pro dobrou věc-dar“ a to i tehdy, pokud se na lekci z kapacitních důvodů nevejdete, anebo vám to zkrátka nevyjde, ale chtěli byste se připojit.

Budiž světlo.

Bb.

Podrobnosti

Datum:
21.4.2017
Čas:
15:45 - 16:45
Rubrika Akce:

Místo konání

Barbora Hu Yoga – Kroftova 14
Kroftova 14
Praha 5,

Pořadatel

Bb