certifikovaní lektoři systému čakra jóga®

Seznam certifikovaných lektorů, kteří prošli ročním výcvikem čakra jógy®, řádně ukončeným zkouškou, včetně mentoringů a pokračujícího vzdělávání v individuální supervizi.

Licenční značka je zde rozlišovacím hlediskem, garantujícím sdílené paradigma a absolutorium výcviku.

Romana Konrádová (Praha)

Mám Slunce v Beranu a Lunu v Raku, vypadám vážně, ale moc ráda se směju. Nejpřirozeněji se vyjadřuji pohybem. Čakra jóga® je mojí velkou učitelkou, tanec celoživotní vášní, která mne provází od dětství. Tradičnímu čínskému umění čchi-kung se učím od vysokoškolských dob studia sinologie.  Každé setkání, ať už na jógové podložce nebo v životě, pro mne představuje příležitost se něčemu naučit.

Mým záměrem, je terapeutická praxe, čerpající ze všech těchto oblastí.

Kontakt: 720 544 437 /romanakmec@volny.cz / Facebook: Jdu na jógu 

Tomáš Pivoňka (Praha)

Józe se s různou intenzitou věnuji 25 let. Posledních pár let mě na této cestě provází čakra jóga®,  která nejvíc ladí k tomu, co v józe hledám. Čakra jóga® pro mě představuje vědomou práci s životní energii a smysluplný dialog s vnitřní esencí našeho bytí.  Kromě fyzického cvičení, mě baví číst a přemýšlet o filozofických kořenech jógy. Nejsem příkladem sattvického jogína. Mám rád punkrock, hory, poezii a hodně kafe. Čakra jógu® chci dělat s nadhledem a respektem k tomu, co mi bylo předáno, prozatím ve formátu periodických otevřených lekcí a workshopů, či občasných individuálních sesí.

Protože vesmír je všude a jóga je svoboda.

Kontakt: 603577915 / Facebook: Tandava Yoga

Romana Bauerová (Karlovy Vary)

Po studiu zdravotnické školy jsem se věnovala převážně dynamickým formám pohybové praxe, skupinově i individuálně.  Už více než  15 let poznávám jógu. Je mým životem, dává mi smysl a řád, je světlem, které lze reflektovat v osobní i sdílené rovině (společné nebo individuální praxi). Neustále se vzdělávám, ať už je to zkoumání vlastního nitra, nebo vzdělávací programy, s učiteli a terapeuty, kterých si velice vážím.

Touha nabídnout své zkušenosti a sílu jógy, dala význam vytvoření jógového studia Namaste v Karlových Varech, které vedu. Máte-li chuť  k sebepoznání na hlubší úrovni, těším se na setkání s Vámi, v otevřené výuce, workshopech i individuálních sesích.
Má cesta je vedena i tou Vaší.
Kontakt:  777 553 115 / romibauerova@seznam.cz
Katka Volfová (Brno)

Miluji přírodu, hory, moře, vůně, chutě, barvy, humor, miluji jógu, miluji psy, knihy, čaj, kávu, čokoládu, miluji zkoumat a poznávat, pozorovat. Pohyb a citlivé vnímání mě provází celý život. Dříve jsem to vnímala jako podmíněnost, dnes je to můj potenciál, který kultivuji a rozvíjím. Jako holka jsem se vyjadřovala skrz tanec, step, sport, hudbu. Nyní moje zkoumání míří k hloubce a jemnosti, skrze jógu a meditace. Založila jsem studio Laskavá jóga v Brně,  jóga mi změnila život. Díky ní  žijí víc pravdivě a dovedla mě také k odchodu z koncernu, kde jsem dříve pracovala s lidmi jako personalistika.

Nabízím otevřené skupinové lekce a workshopy čakra jógy®, individuální konzultace a terapeuticky zaměřené sese v Brně.

Kontakt: 728 609 103 / laskavajoga@gmail.com

Magdaléna Anna Kohoutová (Beroun / Praha)

Jsem celoživotní studentkou propojení těla a duše. Mimo čakra jógu® pracuji s metodou systemických konstelací, marmovou terapií, s různými technikami bodyworku i za pomoci bylin a olejů.

Mým srdečním tématem je ženství a jeho různé kvality, či podoby, zejména pak mateřství a porod, jakožto významný přechodový rituál. Dalším podobně silným tématem jsou pro mne kořeny a všechna místa, kde se s nimi můžeme v našich životech setkávat. Pracuji převážně v Berouně, je ale možné se po dohodě objednat i do Prahy.

 

Šárka Furda (Praha)

K józe mě před mnoha lety přivedla zvědavost. Z první lekce se vyklubala nádherná láska, která mě provázela pobytem v několika zemích, dvěma těhotenstvími, zbavila bolesti zad a přivedla mi do života mnoho vzácných bytostí. Přes ásany jsem se dostala k jemnějším vrstvám jógy –  k pokoře, empatii, koncentraci, dechovým technikám a meditaci. Mé lekce jsou různorodé a laskavé.  Řídím se potřebami klientů, ale i roční a denní dobou, fázemi měsíce. Vycházím z tantrické báze systému čakra jóga®, ale do lekcí vnáším i ochutnávky z jiných směrů. Učení je pro mne i po letech stále svátkem a potěšením, takže mám pocit, že s každou lekcí dostávám tolik, kolik do ní vkládám. Kromě jógy miluji svou rodinu, cestování, hory, stromy a živou vodu, jídlo připravené s láskou, knížky a autentické Řecko, studium všímavosti, jako cesty k sebepoznání. Poskytuji skupinové a individuální lekce, v češtině i angličtině.

Kontakt: sharkayoga@gmail.com

Jarka Fraňková (Brno)

Čakra jóga® je úžasným doplněním mé fyzioterapeutické praxe. V rámci rehabilitace, jsem jógové ásany používala již dlouho, ale neustále mi chybělo něco jako klíč, abych pochopila jejich hlubší rozměr a potenci. Jemná energetika a práce na poli čakra jógy®, mi pomohla mnohému porozumět a vidět klienta jako celek, nejen jako ,,muskuloskeletální problém“.

Nadále jsem otevřená novým poznatkům a těším se na každý den, který díky čakra józe® vede nejen k rozšiřování mé vlastní praxe a práci na sobě ale i k dalšímu rozvíjení skrze práci s lidmi.

Kontakt: 724 341 955 / info@jaroslavafrankova.cz

Lenka Klatovská (Liberec)

Jóga je pro mne mnohovrstevnou společnicí každý den. Od pohybu k meditacím, od sebe-poznávání, přes sebe-zkoumání, ke klidu, který prohlubuje. Čakra jóga® je tím, co mi výrazně pomohlo s pohybem v životě. A cítím, že je to pohyb správným směrem.

Vedu lekce otevřené i individuální.

Kontakt: 730173900 / info@lenia-yoga.cz

Pavla Zimová se momentálně věnuje svojí rodinné sanze, Iva Růžičková nabídne v dohledné době praxi ve Vídni.