Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Základy jógové energetiky

30.11.2019 @ 9:00 - 13:00

Kč1000

Workshop s Barborou Hu ve své teoretické části představí některé základní principy jógové energetiky v kontextu jógové praxe. Praktická část bude prožitkovým exkurzem do pole ásany, pránájamy, dhárany, relaxace a meditace.

Jóga je ucelený systém poznání vztahu k sobě, ke své esenci a jejímu vztahu k existenci. V perspektivě jógy je vše energie v různých kvalitách, úrovních projevu či latence.

Jóga je nejen filosofií ale i praktickou disciplínou mířící k obnovení rovnováhy mezi různými aspekty existence – v těle a vitální energii, v psychoemoční krajině i duši.

Pokud se praktikuje s porozuměním a patřičnou pozorností, nese v sobě jóga léčivý potenciál, protože je jejím cílem stav jednoty, osobní i transpersonální integrita.

Terapeutický aspekt jógy by neměl být vnímán jako šarlatánské zaříkávání neduhů a bezděčné šermování s orientálními technikami, ale jako propracovaný přístup, jak vědomě nakládat s vnitřními dynamikami tak, aby stav jednoty panoval nejenom na úrovni našeho těla, ale v rámci celého systému, který zahrnuje i mentální pole a duši.

Proto, je neodmyslitelná vědomá práce a reflexe několika stěžejních principů, které pak smysluplná praxe může uvést do vzájemné komunikace s menším počtem šumů a chyb.

Přístupem lektorky je čakra jóga® a transpersonální psychologie.

Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti, praktická část není vhodná pro těhotné a děti, akutní stavy nemoci, v rekonvalescenci.

Workshop není vhodný pro osoby s psychickými onemocněními typu schizofrenie a hraniční poruchy.

Cena: 1000 Kč

Registrace nutná online na webu: http://www.grainspace.cz/event/zaklady-jogove-energetiky/

Podrobnosti

Datum:
30.11.2019
Čas:
9:00 - 13:00
Cena:
Kč1000
Rubrika Akce:
Webová stránka:
http://www.grainspace.cz/event/zaklady-jogove-energetiky/

Místo konání

GrainSpace
Rašínovo nábřeží 26
Praha,

Pořadatelé

Bb
GrainSpace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *