Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Workshop Čakra sádhana (Brno)

8.4.2017 @ 13:00 - 15:00

Čakra jóga vnímá člověka jako duši, zažívající lidskou zkušenost.
Vychází z toho, že vše je energie, kterou nelze nikdy zcela zničit, lze ji transformovat. Vše disponuje specifickými formami energie – od tělesných systémů, přes myšlenky a emoce. Mezi různými vrstvami našeho bytí (panča kóša) probíhá neustálá a čilá interakce.
Člověk je v perspektivě tantrické jógy, z níž čakra jóga vyrůstá bytostí celistvou – vše souvisí se vším, vyšší s nižším, vnitřní s vnějším, mysl s tělem, duše s duchem. Přijměte pozvání protentokrát na prožitkovou dvouhodinovou praxi čakra jógy, kde se pokusíme její teorii zakusit na vlastní tělo, mysl i duši.
Čeká nás praxe dynamických i klidových ásan, krijí, pránájama, koncentrace, relaxace a meditace. Čakra jóga v pojetí Barbory Hu je specifickým přístupem, který propojuje tantrickou jógu s jinými poli poznání, jako je například praxe dynamických meditací, hypnóza či bioenergetická cvičení.
Workshop navazuje na podzimní workshop Čakra jóga: cesta od podmíněnosti k potenciálu, ale účast na tomto workshopu není v žádném případě podmínkou.
Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti.
Kontraindikace: těhotenství a šestinedělí, epilepsie,hypertenze a od ní odvislé potíže, recentní zranění a pooperační stavy, zánětlivé onemocnění, panická ataka, schizofrenie

Podrobnosti

Datum:
8.4.2017
Čas:
13:00 - 15:00
Rubrika Akce:

Místo konání

studio Happyoga
Mendlovo nám. 2
Brno,
Telefon:
+420 606 651 616
View Místo konání Website

Pořadatel

Romana Klášterecká

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *