Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Workshop čakra jógy v Teplicích

9.12.2017 @ 10:00 - 13:00

350Kč

Čakra jóga vnímá člověka jako duši, zažívající lidskou zkušenost.
Vychází z toho, že vše je energie, kterou nelze nikdy zcela zničit, lze ji transformovat. Vše disponuje specifickými formami energie – od tělesných systémů, přes myšlenky a emoce. Mezi různými vrstvami našeho bytí (panča kóša) probíhá neustálá a čilá interakce.

Čakra jóga v pojetí Barbory Hu je specifickým přístupem, který propojuje tantrickou jógu s jinými poli poznání, jako je například praxe dynamických meditací, hypnóza či bioenergetická cvičení.

Čakry jsou zde vnímány jako energetické matrice obsahující konkrétní podmíněnosti i potenciály, které zažíváme na úrovni těla i pohybů mysli.
Dotýkají se tělesné stavby, fyziologie, různých rovin a kvalit vědomí, způosbu jakým zakoušíme sami sebe i vnější svět.

V první polovině workshopu nás čeká únosný teoretický vstup do problematiky sedmi čaker a jejich vazeb na různé úrovně naší životní reality.

Druhá část bude patřit praxi dynamických i klidových ásan a krijí, pránájamě, mudrám a mantrám, vnitřní dháraně, relaxaci a meditaci.

Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti.

Kontraindikace: těhotenství a šestinedělí, epilepsie, hypertenze a od ní odvislé potíže, recentní zranění a pooperační stavy, zánětlivé onemocnění, panická ataka, schizofrenie, nádorová onemocnění ve fázi chemoterap. léčby.

REZERVACE: veronikahrab@centrum.cz

Více info na www.veronikahrabakovapoweryoga.cz.

 

Podrobnosti

Datum:
9.12.2017
Čas:
10:00 - 13:00
Cena:
350Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.veronikahrabakovapoweryoga.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *