Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

WORKSHOP ČAKRA JÓGA: PODMÍNĚNOST / POTENCIÁL v Liberci

10.2.2018 @ 10:00 - 14:00

550Kč

Čakra jóga vnímá člověka jako duši, zažívající lidskou zkušenost.

Vychází z toho, že vše je energie v neustálé transformaci. Přichází s prizmatem, podle kterého vše disponuje specifickými formami energie – od tělesných systémů, přes myšlenky a emoce, vzorce sebepojetí i vztah ke světu. Mezi různými vrstvami našeho bytí (pančakóša), probíhá neustálá a čilá interakce.

Čakra jóga v pojetí Barbory Hu je specifickým přístupem, který propojuje tantricko-jógovou energetiku s jinými poli sebezkušenosti, poznání a vědami o člověku.

Pojetí čaker je zde konceptuální. Čakry jsou vnímány jako energetické matrice, obsahující konkrétní podmíněnosti i potenciály, které zažíváme na úrovni těla, mysl i v naší osobní a kolektivní orientaci v časoprostoru.

Dotýkají se svým vlivem tělesné stavby, fyziologie, různých rovin a kvalit vědomí, způsobu jakým zakoušíme sami sebe i vnější svět.

V první polovině workshopu nás čeká teoretický vstup do problematiky sedmi čaker, jejich vazeb na různé úrovně naší životní reality a satsang věnovaný otázkám a odpovědím.

Druhá část bude patřit praxi dynamických i klidových ásan, krijí a káran, pránájamě, mudrám a mantrám, vnitřní dháraně, r elaxaci a meditaci.

Workshop j e vhodný pro všechny úrovně pokročilosti.

Kontraindikace: těhotenství a šestinedělí, epilepsie, hypertenze a od ní odvislé potíže, recentní zranění a pooperační stavy, zánětlivé onemocnění, panická ataka, hraniční poruchy, schizofrenie, v případě nejistoty vzhledem ke konkrétnímu problému, konzultujte účast s lektorkou

 

Cena akce: 550 Kč
Platba v hotovosti na recepci studia nebo převodem na účet:
2600935386/2010, do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno+ „workshop 10.2.“
Rezervace je platná až po přijetí platby.

Podrobnosti

Datum:
10.2.2018
Čas:
10:00 - 14:00
Cena:
550Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/206019129965472/?active_tab=about

Místo konání

Studio ENDORFIN
Pražská 15
Liberec, 46001 Česká republika
View Místo konání Website

Pořadatel

Studio ENDORFIN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *