Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Workshop čakra jóga: Od podmíněnosti k potenciálu

19.5.2018 @ 10:00 - 14:00

690Kč

WORKSHOP ​​ČAKRA ​​JÓGA: ​​PODMÍNĚNOST​​/​​POTENCIÁL

Čakra jóga vnímá člověka jako duši, zažívající lidskou zkušenost.
Vychází z toho, že vše je energie v neustálé transformaci. Přichází s prizmatem, podle kterého vše disponuje specifickými formami energie – od tělesných systémů, přes myšlenky a emoce, vzorce sebepojetí i vztah ke světu. Mezi různými vrstvami našeho bytí (pančakóša), probíhá neustálá a čilá interakce.
Čakra jóga v pojetí Barbory Hu je specifickým přístupem, který propojuje tantricko-jógovou energetiku s jinými poli sebezkušenosti, poznání a vědami o člověku.
Pojetí čaker je zde konceptuální. Čakry jsou vnímány jako energetické matrice, obsahující konkrétní podmíněnosti i potenciály, které zažíváme na úrovni těla, mysl i v naší osobní a kolektivní orientaci v časoprostoru.
Dotýkají se svým vlivem tělesné stavby, fyziologie, různých rovin a kvalit vědomí, způsobu jakým zakoušíme sami sebe i vnější svět.

V první polovině workshopu nás čeká teoretický vstup do problematiky sedmi čaker, jejich vazeb na různé úrovně naší životní reality a satsang věnovaný otázkám a odpovědím.
Druhá část bude patřit praxi dynamických i klidových ásan, krijí a káran, pránájamě, mudrám a mantrám, vnitřní dháraně, relaxaci a meditaci.
Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti.
Kontraindikace: těhotenství a šestinedělí, epilepsie, hypertenze a od ní odvislé potíže, recentní zranění a pooperační stavy, zánětlivé onemocnění, panická ataka, hraniční poruchy,
schizofrenie, v případě nejistoty vzhledem ke konkrétnímu problému, konzultujte účast s lektorkou.

O LEKTORCE
Barbora Hu se snaží jógou žít jak nejlépe dovede už 15 let. Je vystudovanou indoložkou a kulturoložkou, autorkou tří knih o józe (Teorie čakra jógy – Fontána,
2016 a Jógátky I – Fragment, 2016, Jógátky II – Fragment 2018), hojně se věnuje také jógové publicistice na různých platformách v ČR i zahraničí. Založila a pět let vedla jóga studio v Praze, nyní působí jako nezávislý lektor. Je průkopnicí čakra jógy, v jejím pojetí eklektické formy sebezkušenosti a sebepoznání, která člověku může
pomoci k integritě.
Doménou její praxe je individuálně aplikovaná jóga terapie a hypnopraxe. Bára má ráda les a jazz, hory a zen, poesii psanou a žitou, černou kávu a černobílou fotku, zelený čaj a červené víno, raný podzim a pozdní jaro i většinu věcí mezi tím.

Závazná rezervace vchází v platnost poukázáním celé částky na číslo účtu 1517201053/ 0800 a nahlášením se do rezervačního systému na stránkách studia www.jogarychnov.cz, či na email: vanda@vandayoga.cz

Podrobnosti

Datum:
19.5.2018
Čas:
10:00 - 14:00
Cena:
690Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/406401459780454/?active_tab=about

Místo konání

Joga Rychnov
Havlíčkova 1718
Rychnov nad Kněžnou, 51601 Česká republika
View Místo konání Website

Pořadatelé

Bb
Vanda Yoga

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *