Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Workshop čakra jóga v Aloha studiu (Praha)

21.1.2022 @ 18:00 - 21:00

Přijměte pozvání na seznámení s čakra jógou®, citlivou syntézou tantrismu a transpersonálního paradigmatu s lektorkou Barborou Hu.

Jde o poslední živý workshop lektorky před odchodem na mateřskou dovolenou.

Čakra jóga® je mapou i územím, přístupem, chápajícím člověka jako na komplexní bytost na cestě rozvzpomínání si na svoji celistvost.

Čakry jsou zde vnímány jako bytostné matrice, jako domény vlivu, úrovně vědomí s polem působnosti v lidské psychice,
v těle, jako styčny mezi jemněhmotným světem energie, tělem z masa a kostí, s vrstvami psýché a v neposlední řadě s duší a duchem v existenci.

Každá čakra je zároveň pomyslným portálem do vnitřního prostoru z něhož své vyjádření ve vnějším světě hledají archetypy, potence, ale i komplexy. Jsou zde proto, abychom skrze jejich vliv došli hlubšího poznání sebe sama, větší životní komplexity, vnitřní integrity a léčení, k tomu, abychom navázali plný vztah s bytím jako takovým.

Čakra jóga® vyživená tantrismem, vychází s předpokladu, že naše podstata je dobrá a že naše těla i vědomí osidluje zdrojový potenciál, který nás navzdory životním peripetiím učí být celistvými.

Workshop se skládá z teoretické přednášky a praktické části, která se bude opírat o sebezkušenostní praxi, zahrnující ásanu, káranu, jemný bodywork, meditaci a tvůrčí integraci. Dotkneme se praktickou cestou důležitých principů čakra jógy®, kterými jsou pulzace, vnitřní mandala a průsečík vertikály s horizontálou – v těle, dechu, psýše, v přítomnosti.

Barbora Hu je vystudovaná indoložka a kulturoložka, józe se věnuje přes půlku svého života. Je autorkou několika knih o józe (Polibek kobry, Teorie čakra jógy, Ásana jako symbol, Myšlenky v obraze, Jógátky, Jógátky II: cesta na horu srdce), věnuje se také publicistice a tvorbě poezie. Doménou její praxe je aplikovaná jóga terapie, hypnóza, individuální facilitace a osobní průvodcovství. Barbora je studentkou transpersonálního psychologie. Je matkou dvou dětí, z nichž druhé je na cestě. Má ráda les a jazz, hory a zen, poezii psanou i žitou, černou kávu, zelený čaj, červené víno, raný podzim, pozdní jaro a většinu věcí mezi tím.  https://www.barborahu-yoga.cz/

21. 1. 2022

Pátek 18:15 – 20:45

Cena ve studiu: 650 Kč

Cena online (link na 7 dní):  490 Kč

Online přenos probíhá přes Youtube bez interakce s lektorkou.

Rezervace studio: ZDE

Rezervace online: ZDE

Podrobnosti

Datum:
21.1.2022
Čas:
18:00 - 21:00
Rubrika Akce:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *