Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Wokshop Polibek kobry: Světlo a stín mateřství – mezi Kálí a Madonou (ZOOM)

23.1.2021 @ 9:30 - 13:00

Milé jóginí,

na základě projevených přání, jsem se rozhodla navázat v cyklu online workshopů Polibek kobry: ženská forma a nabídnout v pořadí třetí  teoreticko-praktický seminář. Účast na předchozích dvou zde není nutná,  (je zároveň  možné zpětně objednat záznam prvních dvou dílů).
Seminář se dotkne archetypu matky v širším spektru principů a různých vyjádření, kterými prostupuje. Řeč nebude jen o mateřském komplexu a archetypu matky v duchu C. G. Junga a T. Wolff. Projdeme zlehka antropolgií symbolu v transkulturní perspektivě na trase Indie – Evropa.
Zastavíme se v matrixu první čakry v jejím světle a stínu. V otázce bazální důvěry a přináležení světu, při křehké hranici mezi péčí, obětí a manipulací. Ve stejném matrixu projdeme tématem několika rovin somatizace v této doméně.
 
Dotkneme se obrazu Matky Kálí a Madony, nikoliv jako dvou opozit, anebo pozitivního, či negativního vzoru, ale nástroje pochopení komplementarity, kterými se specifické aspekty mateřského principu vyjadřují a mohou zvnitřňovat.
 
Seminář začne krátkým usebráním a meditací, následovat bude teorie, praxe s vedenou meditací, ukončen bude doporučením krátkého integračního cvičení.
 
Seminář je určený ženám, nenahrazuje formát systematické indiv. terapie.
Pokud byste váhaly ohledně vhodnosti účasti, s ohledem na konkrétní témata, anebo měly specifickou otázku, kterou je možné začlenit do teoretické části, napište mi prosím předem email: bb@barborahu-yoga.cz
Je možné objednat záznam, rezervace a platba je pro tento případ stejná.
 
kdy: 23/1 2021 (9:30-13:30)
cena: 450 kč, platba převodem na základě rezervace
číslo účtu: 2601149803 / 2010
platba ze zahraničí: IBAN CZ3020100000002601149803
formát: online via platformu ZOOM
Přihlášené obdrží den před seminářem email s linkem k připojení a instrukcemi, záznam budu společně s textovou přílohou posílat účastnicím večer, v den konání eventu.

Podrobnosti

Datum:
23.1.2021
Čas:
9:30 - 13:00
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://barborahu-yoga.isportsystem.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *