Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Soirée Čakra jógy: Čakra kula

9.10.2019 @ 17:00 - 21:00

Kč1390

Po čase vás srdečně zvu na workshop, zacílený na rozšíření pochopení principů a souvislostí, na společné sdílení praxe systému čakra jóga®.

Workshop začně sdílením formou sharing circle, následovat bude teorie a posléze sebezkušenostní praxe, zakončená meditací.

V teoretické části si představíme nebo připomeneme:

 • ideové pilíře čakra jógy
 • sedm mahá čaker jako energetických matric propojujících tělesnou a psychickou rovinu, úroveň osobní a nadosobní (sociální, kulturní, spirituální)
 • seznámíme se potřebnými základy jógové energetiky
 • pohovoříme o stinném poli každé čakry (podmíněnost) a jejím potenciálu

Praktická část zahrne:

 • čakra kárany, pohybové praxe
 • pránájamu
 • koncentraci
 • vstupy z klidové i dynamické meditace
 • tvůrčí trans a relaxaci

Workshop je vhodný pro absolventy kurzů nebo frekventanty lekcí, jako možnost uceleně si vše zopakovat, oživit, či zcelit dosavadní pochopení.

Pro nováčky, kteří se na kurzy nevešli nebo o nich uvažují.

Pro ty, kteří se chtějí společně potkat a sdílet společnou praxi, pro ty, kteří o józe přemýšlí trochu jinak, než jako o čisté cestě na podložku a z podložky.

Kontraindikace:

psychická onemocnění (hraniční poruchy, schizofrenie, panická ataka), epilepsie, akutní zánětlivá onemocnění kloubů, virová a bakteriální onemocnění, rekonvalescence, kardiovaskulární problémy, hypertenze a od ní odvislé potíže, těhotenství a šestinedělí

Při pochybnosti o vhodnosti účasti s ohledem na konkrétní zdravotní problém mne prosím předem kontaktujte emailem (bb@barborahu-yoga.cz)

O čakra józe®:

Čakra jóga® vnímá člověka jako duši, zažívající lidskou zkušenost.
Vychází z toho, že vše je energie v neustálé transformaci.

Přichází s prizmatem, podle kterého vše disponuje specifickými formami energie – od tělesných systémů, přes myšlenky a emoce, vzorce sebepojetí i vztah ke světu.

Mezi různými vrstvami našeho bytí (pančakóša), probíhá neustálá a čilá interakce.
Čakra jóga v mém pojetí je specifickým přístupem, který propojuje tantricko-jógovou energetiku s jinými poli sebezkušenosti, poznání a vědami o člověku. Pojetí čaker je zde konceptuální. Čakry jsou vnímány jako energetické matrice, obsahující konkrétní podmíněnosti i potenciály, které zažíváme na úrovni těla, mysl i v naší osobní a kolektivní orientaci v časoprostoru.  Dotýkají se svým vlivem tělesné stavby, fyziologie, různých rovin a kvalit vědomí, způsobu jakým zakoušíme sami sebe i vnější svět.

Rezervace: online 

Délka: 4 h

Cena a platba: 1390 Kč

 • platba převodem (2601149803/2010) s VS rezervace

Z workshopu je možné se odhlásit nejpozději 48 hod před jeho konáním, posléze je kurzovné nevratné, avšak převeditelné na jinou osobu, učiněním rezervace účastník stvrzuje souhlas s podmínkami rezervace.

Na místo stačí dorazit 10min před začátkem.

ॐ असतो मा सद्गमय ।
तमसो मा ज्योतिर्गमय ।
मृत्योर्मा अमृतं गमय ।
ॐ शान्तिः शान्तिः शान्तिः ॥

Podrobnosti

Datum:
9.10.2019
Čas:
17:00 - 21:00
Cena:
Kč1390
Rubrika Akce:

Místo konání

Barbora Hu Yoga – Kroftova 14
Kroftova 14
Praha 5,

Pořadatel

Bb

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *