Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Workshop Čakra védana – Piercing sebezkušenosti

18.3.2017 @ 0:00

Těším se na letošní ročník Prague Spirit Festivalu, kde se letos můžeme setkat na lekci Čakra védana: Piercing sebezkušenosti
Všechny detaily naleznete na stránce pořadatele.
anotace:
V tradiční perspektivě tantra jógy, je čakra védana procesem, v jehož rámci probuzený potenciál lidského vědomí proráží osobní omezenost a roste k seberealizaci. Teorie zůstává teorií, pokud není zažita v praxi.
Otázka zní: lze psychologii jógy a její filosofii vtělit do praktické zkušenosti?
Přijďte vyzkoušet tu možnost.
Čakra jóga v pojetí Barbory Hu není pseudotradiční disciplínou. Je mnohovrstevnatým směrem s vlastní dynamikou a vývojem, který vychází z ideového podloží tantrické jógy, ale obsahuje v sobě také nejednu věc z jiných oborů sebepoznávání.
Čakry jsou zde vnímány jako energetické matrice obsahující konkrétní podmíněnosti i potenciály, které zažíváme na úrovni těla i pohybů mysli.
Dotýkají se tělesné stavby, fyziologie, různých rovin a kvalit vědomí, způosbu jakým zakoušíme sami sebe i vnější svět.
V rámci ochutnávkové praxe se skrze zostřenou pozornost a zjemněnou sebereflexi budeme pohybovat skrze mapu svého fyzického těla a jemných struktur na jeho pozadí. Čeká nás praxe různě dynamických i klidových ásan a krijí, pránájama, koncentrace a vstup do meditace.
Lekce je vhodná pro všechny úrovně zkušenosti s jógou.
Kontraindikace: těhotenství a šestinedělí, epilepsie, extrémní hypo/hypertenze a od nich odvislé potíže, akutní virová a bakteriální onemocnění

Podrobnosti

Datum:
18.3.2017
Čas:
0:00
Rubrika Akce:

Místo konání

Novoměstská radnice

Pořadatel

PRAGUE SPIRIT FESTIVAL
Telefon:
721628811
View Pořadatel Website

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *