Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Workshop Jóga jako autoterapie (Hradec Králové)

21.1.2017 @ 10:00 - 13:00

21/1 hostuji v Hradci Králové!
Anotace:
Jóga je ucelený systém poznání vztahu k sobě, ke své esenci a jejímu vztahu k existenci. Jóga je nejen filosofií ale i praktickou disciplínou mířící k obnovení rovnováhy mezi různými aspekty existence – v těle a vitální energii, v psychoemoční krajině i duši.
Pokud se praktikuje s porozuměním a patřičnou pozorností, nese v sobě jóga léčivý potenciál.  Terapeutický aspekt jógy by neměl být vnímán jako šarlatánské zaříkávání neduhů a bezděčné šermování s orientálními technikami, ale jakopropracovaný přístup jak vědomě nakládat s dynamikami uvnitř vlastního těla a mysli tak, aby naše bytí došlo integrity.
Chystaný workshop ve své teoretické části představí některé základní principy jógové energetiky a ájurvédskou typologii tridóša v kontextu jógové praxe. Praktická část bude prožitkovým exkurzem do pole ásany, pránájamy, dhárany, relaxace a meditace.
Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti, praktická část není vhodná pro těhotné a děti,  akutní stavy nemoci, v rekonvalescenci. Workshop není vhodný pro osoby s psychickými onemocněními typu schizofrenie a hraniční poruchy.

Podrobnosti

Datum:
21.1.2017
Čas:
10:00 - 13:00
Rubrika Akce:

Místo konání

Galerie Artyčok
Třída Karla IV 493
Hradec Králové,
View Místo konání Website

Pořadatel

Vanda Troníčková
Telefon:
774166010

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *