Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Jóga pro dobrou věc

24.11.2018 @ 8:00 - 18:00

Cvičit jógu s těmi nejlepšími lektory a zároveň pomáhat? Třetí charitativní jógový festival Jóga pro dobrou věc proběhne 24. 11. 2018 v holešovickém Vnitroblocku.

Co spojuje jedny z nejlepších lektorů jógy a projekt Seniorem s radostí? Chuť pomáhat. To můžete i vy! A zároveň udělat i něco pro sebe. Navíc jde o jedinečnou příležitost podívat se a zacvičit si v nádherných prostorách Vnitroblocku a užít si celý prostor se stejně laděnými lidmi.
V pořadí již třetí dobročinná akce Jóga pro dobrou věc, jejíž výtěžek poputuje na konto projektu Seniorem s radostí, se bude konat 24.11.2018 od 8:00 do 18:00 v prostorách Vnitroblocku na Praze 7.
Finance, které se vyberou v rámci akce (vstupné, příspěvky a zisk z dražby), pomohou rozšířit a tudíž zpřístupnit přednášky a cvičení seniorům zdarma do více míst v České republice.

Datum konání: 24. listopadu 2018, 8:00 – 18:00
Místo konání: Vnitroblock, Tusarova 791/31, 170 00 Praha 7-Holešovice-Praha 7
Lektoři: Václav KrejčíkBarbora Hu – YogaZuzana KlingrovaMartina ProchazkovaKateřina MrugalováPaulus YOGA Brendan TuckerEva VrbovaSimona Hruskova Yoga , Yoga – Tobias LorenzAndy PavelcováPrague Yoga Collective a Jana Najbrtová – svých honorářů se vzdají ve prospěch projektu Seniorem s radostí. Představí se Vám zakladatelka projektu Fit & Fabulous • Andy fitness blog Andy PavelcováMojeVize a Zuzka Klingrova Klingrová možná bude mít překvapení.

Za projektem bezplatných aktivit pro seniory stojí Jana Najbrtová, lektorka jógy a ředitelka organizace Seniorem s radostí z.s., která
Vás na akci přivítá, povede lekci hatha vinyasa jógy na místě a bude odpovídat na dotazy přítomných.
Vstup na akci je 250,- za 1 lekci, 400,- za 2 lekce a neomezený vstup na celý den je 1000,- (ale můžete věnovat na seniory i více) na projekt Seniorem s radostí.
Více informací na www.senioremsradosti.cz , o Janě Najbrtové pak na www.najbrtova.eu.

Na místě můžete výhodně pořídit i sportovní zboží od skvělých českých značek AnanasanaMania fitness wear a BOHO Natural ale také skvěle zrelaxovat, rehabilitovat a nechat se namasírovat od vynikající fyzioterapeutky Lucie Fekové. Všichni jmenovaní věnují část svých tržeb na cvičení seniorů.
Připraveno bude i skvělé občerstvení a spousta radosti.

Jana Najbrtová k akci zve slovy: „Jsem moc ráda, že se cvičení pro seniory rozšiřuje do dalších míst. Právě charitativní jógový festival je jedním ze způsobů, jak dát o našem projektu vědět nejen seniorům, ale i dalším lidem, kteří chtějí pomáhat a vědí, že žádná pomoc není malá. Jsem za to nesmírně vděčná. Buďte i Vy u zrodu něčeho hezkého a laskavého. Buďme tou změnou, kterou chceme ve světě vidět.“

Projekt Seniorem s radostí přináší již téměř 3 roky aktivity zdarma pro osoby ve starobním a invalidním důchodu. V tuto chvíli se cvičí na 9 místech v Praze, na 2 místech v Brně, Hradci Králové a dalších městech. Cvičební lekce a přednášky pro seniory zdarma, více na www.senioremsradosti.cz.

Děkujeme partnerům: www.villasresorts.cz , www.katerinaresort.cz , www.turner.cz , www.ananasana.cz , www.maniafitnesswear.cz , www.bohonatural.cz , www.fitfabstrong.czwww.mojevize.cz

Vnitroblocku a Tanečnímu Sektoru za poskytnutí prostor a pomoc, http://www.vnitroblock.cz
Magazínu Jóga dnes za prostor a pomoc, https://www.jogadnes.cz/
Magazínu Marianne za prostor a pomoc https://www.marianne.cz

 

Vstupenky: https://goout.net/cs/listky/joga-pro-dobrou-vec/qynd/?fbclid=IwAR0GLd5HIuiexJq6b1DbnL3_6K1IOJJECfZjI0M5AXZLDqsFxRTi-IQT3PM

Podrobnosti

Datum:
24.11.2018
Čas:
8:00 - 18:00
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/338807483540934/

Místo konání

Vnitroblock
Tusarova 791/31
Praha 7,

Pořadatel

VNITROBLOCK

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *