Pro firmy

Příležitostně nabízím lekce, systematické kurzy i semináře pro firmy, zacílené na prohloubení vědomé práce s tělem a myslí.

Tyto kurzy mají potenciál naučit klienty větší vnímavosti, zlepší jejich schopnost koncentrace a vedou přirozeně k dosažení větší psychosomatické stability, spokojenosti a vyrovnanosti, což se přirozeně odráží na kvalitě odvedené práce a vztahu k ní.

Malým skupinám mohou pomoci najít, pochopit a naučit se pracovat s vlastním potenciálem. Skupinové kurzy fungují zároveň jako nenásilná  team-buildingová aktivita. Kurzy se odehrávají v Kroftově 14, avšak v případě zájmu lze domluvit jejich realizaci přímo na pracovišti firem.

Náplň kurzu pro firmy

V kurzu se klienti postupně a systematicky naučí správnému držení těla, uvolní a zároveň posílí namáhané svalové skupiny. Nemalá pozornost je věnována dechové praxi tak, aby se klient naučil dýchat efektivněji, předešel únavě, byl schopen lépe odbourat nahromaděný stres a naučil se mu předcházet. Nedílnou součástí je i trénink koncentrace a úvod v meditační techniky.

Kurz je určen převážně zdravým osobám se sedavým zaměstnáním, jejichž hlavním problémem je nedostatek pohybu, stresové prostředí, chronické vyčerpání a potíže s koncentrací.

Kurz je obvykle rozčleněn do 4-8 lekcí s frekvencí jedna 60-90 minutová lekce týdně. Otevírá se pro minimální počet 5 klientů po dohodě se zaměstnavatelem.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Pro zaměstnance firem nabízím možnost uplatnění poukázek od Sodexo a využítí benefitních programů Benefity a Benefit Plus (od 03/2017).