Jóga živlového archetypu

Tři formy praxe čakra jógy®, zaměřené na ztělesnění živlových archetypů, jejichž projekci najdeme i v pohybech mysli a kvalitách vědomí.

Každá praxe propojuje vnímání tělesné inteligence s vědomou sebereflexí a zahrnuje závěrečný moment integrace.

Tři praxe nezahrnují komplikované posturální celky, ale vedou spíše k uchopení a rozvinutí klíčových principů, které umožňují pocítit ve svém systému daný živlový archetyp jako vitální (oživující) složku.

Celek praxe je součtem ze sebe vyrůstajících minimalismů, které mohou vytvořit poměrně velkou změnu v běžné praxi.

Tři praxe odpovídají třem dóšám a proto je každá z nich doporučena pro konkrétní denní dobu, ve které je daná dóša prevalentní.

Podstatnou roli zde ale hraje osobní profilace cvičícího (prakrti + vikrti), proto je zde mnoho proměnných a rozdělení praxe je tudíž jen orientační.

Pokud potřebujete lépe porozumět živlové energetice v jógové praxi, doporučuji nahlédnout do knížek Teorie čakra jógy nebo Ásana jako symbol

Tento kurz je určen základní a střední úrovni pokročilosti (dosavadní zkušenosti) s čakra jógou®.

Pokud nemáte žádnou dosavadní zkušenost s tímto přístupem, doporučuji navštívit pravidelné otevřené lekce / workshop nebo projít online kurzem čakra jógy.

Kontraindikace k cvičební části

epilepsie, schizofrenie, bipolární porucha, úzkostná porucha (panické ataky), akutní zranění pohybového aparátu, zánětlivá onemocnění, těhotenství (pokud s praxí nemáte žádnou zkušenost), zkušeným doporučuji počkat do 13 tt, šestinedělí

Pokud si nejste jisti vhodností praxe s ohledem na konkrétní zdravotní potíže, prosím, kontaktujte mne předem via: bb@barborahu-yoga.cz

Podmínky

Zakoupením online kurzu získáváte trvalý přístup do členské sekce, ze které se jednotlivá videa přehrávají.

Přístup do členské sekce je nepřenosný, děkuji, že věc respektujete.

více naše obchodní podmínky

CENA: 1010 Kč