Reference

STOPY VE VODÁCH INTERNETU SKRZE ROZHOVORY

ONADnes: “Meditace a cvičení mi zachránily život”

Marianne: S Barborou Hu o józe

Místní kultura: Pohádková jóga

Český Rozhlas Rádio Wave: Jóga je ve výsledku jen jedna

Jógoviny – “Díky józe mi o nos cvrnkla i Indie”

ČTK – “Význam jógy pro dnešního člověka”

Raw 4 Happiness – “Interview with Barbora Hu, Chakra Flow in Prague”¨

Spojuje nás jóga – “Dělat vše, jak je v daný moment nejlépe možné”

Café Bohéme – “Jóga, byznys, móda nebo modus žití?”

Jóga DNES – Instruktoři jógy o sobě

Blesk Praha: Projekt pomoci jógou

 

FEEDBACK

Zpětná vazba je myslím důležitým prostředkem sebereflexe i součástí vlastní dynamiky učení. Chytrá kritika může pomoci a slova chvály povzbudit. Vážím si obou rovin a beru je zároveň jako závazek. Pokud chcete, napište mi svoji zpětnou vazbu.

Jóga stínu – bože, díky za ni! (Kateřina)

Čakra jóga změnila mnoho a já děkuji. (Denisa)

Báro, lekce jógy s tebou jsou zrcadlo do duše. Někdy to vůbec není příjemnej pohled, ale je v něm smysluplnost. Oceňuju to, že duši zkoumáš ve světle i tmě. Pomohla jsi mi víc, než připouštíš. (Klára)

Na soukromkách jsem chtěla jsem po Tobě tolikrát hodit tím cvičebním blokem, než jsem se naučila rozumět pohnutkám svojí mysli a svému vzteku. Báro, děkuju. (Lenka)

Velice profesionálně, promyšleně připravené hodiny zahrnující celou škálu spolu harmonizujících cviků, vedené Barborou, která je také mou učitelkou. Na jejích hodinách si člověk rozšiřuje i obnovuje znalosti, lépe poznává sám sebe a ještě se perfektně protáhne. Lépe propracované a harmonizačně zábavné hodiny jsem asi nikde jinde nezažila. Děkuji za spolu strávený čas. (Petra)

To co ocenuji, je síla osobnosti, zkušenosti, erudice, vlídnost.  (Anna)

Jsem instruktorka jógy. Nejdříve jsem se dozvěděla o Barboře Hu skrze skvělé texty o józe které píše, pak o tom, že založila krásné studio. Barbora je podle mě výbornou kombinací hluboké znalosti, zkušenosti, pokory a vášně pro věc. Na její víkendové workshopy dojíždím 200 km. (Alena)

K józe mě přivedla Bára Hu, ještě před lety, než založila krásné studio. Přišla jsem k ní s bolavými zády a řadou pseudointelektuálních předsudků k věcem jako jsou čakry.  Bára mě přivedla k osobní praxi doma, k milionu reflexí i určitému nadhledu v běžném životě. Dnes nemám bolavá záda a chápu, že jóga je víc než to, co děláme na karimatce. (Barbora)

Bára je mladou a pozoruhodnou kombinací akademičnosti, otevřenosti a zájmu o věc. Je taky sympaticky divoká a lidská a má smysl pro humor.  (Pavel)

Myslela jsem že neotěhotním. Otěhotněla jsem. Myslela jsem že nedokáži uvolnit svojí mysl. Daří se mi. Děkuju. (Jana)

Docela vzácná věc. Józe se věnuji léta a není běžné, aby někdo dokázal tak lehce a kreativně šířit co přináší. Bez dogmat a s lehkostí, bez toho aby se vytrácelo to důležité. Děkuji za semináře meditace a soukromé hodiny. (Jan)

Jógu jsem nikdy necvičila až v těhotenství. Je to to nejlepší, co jsem pro sebe a mimčo mohla udělat. Baru je bezvadná, dokáže dodat krásnou energii už mezi dveřmi a tato dokonalá energie provází každou hodinu. (Monika)

Děláte to skvěle! Všem doporučuji. Díky Vám jsem se vědomě projógovala těhotenstvím. Porod je za mnou, s jógou nepřestanu. Děkuji za to, co s takovým citem a umem děláte. (Lucie)

Líbí se mi, že jsi hodně empatická, vidíš, jsi hodně chytrá a nezneužíváš to, používáš to ve prospěch lidí, kterým to může pomoct. (Hanka)