Individuální lekce

Individuální lekce je určena těm, kdo z nějakého důvodu chtějí anebo potřebují skutečně osobní přístup, který zaručuje moji výlučnou pozornost. Skrze individuální lekci vstupujeme do živého pole dialogu.

Formát 1:1 odpovídá tradiční formě výuky v duchu vztahu učitel – žák (guru-šišja parampará). Učitel a žák jsou si v esenci rovni, jsou rovnocennými partnery.

Citlivě zde utvářím a dávkuji charakter a náplň praxe v souladu s vašimi potřebami. Naslouchám a adaptuji, co je potřeba, poskytuji důležitou zpětnou vazbu. Cílem je praxe na míru, která dokáže posloužit jako citelný hybatel osobního rozvoje.

Další, mojí oblíbenou formu individuálních lekcí, tvoří také poradenství a osobní vedení, zaměřené na lektory jógy, kteří si po absolvování základních výcviků potřebují doplnit chybějící znalosti, týkající se zejména jógové filosofie a psychologie, terapeutického aspektu jógy, korektní výslovnosti sanskrtské nomenklatury a její transkripce, komunikace s klienty atd.

Různé formy individuální praxe které nabízím, naleznete v menu na pravé straně tohoto textu.

Lekce s může zúčastnit po dohodě i pár.  Cena je v tom případě uzpůsobena. Lekce v páru jsou možné, pokud se požadavky a možnosti obou zúčastněných dají vtělit do jedné praxe. Maminky na mateřské si mohou po dohodě vzít miminko s sebou, pokud jim jeho přítomnost umožní soustředit se na náplň lekce.

Individuální lekci lze absolvovat jednorázově i na pravidelné bázi. Ceny lekcí pro oba případy naleznete zde.

U pravidelných lekcí / jóga terapie se obvykle střídají sezení, kde si jen povídáme, s hodinami čisté praxe.

V případě potřeby Vám ráda vytvořím textovou rukověť pro domácí praxi. Její zhotovení není zahrnuto v ceně individuální lekce, ale v případě zájmu se platí zvlášť.