Individuální lekce

Individuální lekce je určena těm, kdo z nějakého důvodu chtějí anebo potřebují skutečně osobní přístup, který zaručuje výlučnou pozornost lektora. Skrze individuální lekci vstupujeme do živého pole dialogu.

Formát 1:1 odpovídá tradiční formě výuky v duchu vztahu učitel – žák (guru-šišja parampará). Učitel a žák jsou si zde v esenci rovni, jsou rovnocennými partnery.

Citlivě zde utvářím a dávkuji charakter a náplň praxe v souladu s vašimi potřebami. Naslouchám a adaptuji, co je potřeba, poskytuji důležitou zpětnou vazbu. Cílem je praxe na míru, která dokáže posloužit jako citelný hybatel osobního rozvoje.

Další, mojí oblíbenou formu individuálních lekcí, tvoří také supervize pro lektory jógy, kteří si po absolvování základních výcviků potřebují doplnit chybějící znalosti, týkající se zejména jógové filosofie, psychologie a energetiky, terapeutického aspektu jógy a facilitace, komunikace.

Různé formy individuální praxe které nabízím, naleznete v menu na pravé straně tohoto textu.

Lekce s může zúčastnit po dohodě i pár.  Cena je v tom případě uzpůsobena, nedělí se.

Lekce v páru jsou možné, pokud se požadavky a možnosti obou zúčastněných dají vtělit do jedné praxe. Maminky na mateřské si mohou po dohodě vzít miminko s sebou, pokud jim jeho přítomnost umožní soustředit se na náplň lekce.

Individuální lekci lze absolvovat jednorázově i na pravidelné bázi. S ohledem na plnou kapacitu lekcí však mají termínově přednost pravidelní frekventanti a při rezervaci jednorázové praxe je dobré počítat s čekáním v rozsahu několika týdnů až měsíců.

Ceny lekcí pro oba případy naleznete zde.

U pravidelných lekcí / jóga terapie se obvykle střídají sezení, kde si jen povídáme, s hodinami čisté praxe ve smyslu práce s tělem, myslí skrze meditaci, vedenou imaginaci, pohybovou expresi nebo arteterapii.

V případě potřeby Vám ráda vytvořím textovou rukověť pro domácí praxi. Její zhotovení není zahrnuto v ceně individuální lekce, ale v případě zájmu se platí zvlášť. Handout připravuji jen na základě společného setkání od kterého se jeho obsah odvozuje.

Individuální lekce jógy, jóga terapie a sezení hypnózy nenahrazují péči medicínského specialisty nebo  psychologa tam, kde je opravdu potřeba.

Z DŮVODU PLNÉ KAPACITY A KONTINUITY PRÁCE SE STÁVAJÍCÍMI KLIENTY,  JE MOMENTÁLNĚ POTŘEBA POČÍTÁT S ČEKACÍ LHŮTOU 4-6 TÝDNŮ NA VOLNÝ TERMÍN.